Pravidla pobytu v Penzionu HANKA v Orličkách 121

 1. Závazná rezervace se provádí výlučně elektronickou formou na e-mailové adrese: penzion-hanka@seznam.cz, po předběžné domluvě na tel. č.: 724 861 706 nebo 724 130 906.
 2. V e-mailu vždy uvádějte jméno, příjmení, adresu osoby, která pobyt rezervuje, telefonické spojení, termín ubytování, počet ubytovaných dospělých osob a dětí.
 3. V chalupě je možné ubytovat maximálně 23 osob
  • 1 pokoj – 3x lůžko, 1x dvoulůžko (dvě ložnice)
  • 2 pokoj – 2x lůžko, 1x dvoulůžko (dvě ložnice)
  • 3 pokoj – 1x dvoulůžko
  • 4 pokoj – 1x dvoulůžko
  • 5 pokoj – 3x lůžko, 1x dvoulůžko
  • 6 pokoj – 3x lůžko, 1x dvoulůžko
   Každý pokoj má samostatné soc. zařízení (WC, vana/sprchový kout, umyvadlo).
 4. Potvrzení rezervace a vybraného termínu obdržíte emailem.
 5. Cena za pobyt je účtována  na základě platného ceníku pro dané období.
  1. záloha ve výši 50 % z celkové ceny pobytu bude zaplacena do 5 pracovních dní od emailové rezervace na účet číslo 237203420/0600 . Platbu označte variabilním symbolem, který naleznete v potvrzení rezervace od nás
  2. doplatek bude uhrazen po příjezdu v hotovosti.
 6. V případě, že zálohu neobdržíme ve výše uvedeném termínu, pak se rezervace následující den ruší a chalupa je uvolněna pro další zájemce.
 7. Storno poplatky:
  1. při zrušení pobytu 31 a více dní před zahájením pobytu nebude účtován žádný poplatek
  2. při zrušení pobytu 15 až 30 dní před zahájením pobytu bude účtován storno poplatek ve výši 25 % z celkové ceny pobytu
  3. při zrušení pobytu 14 – 0 dní před zahájením pobytu bude účtován storno poplatek ve výši 50 % z celkové ceny pobytu. Zrušení pobytu je možno provést pouze písemnou formou nebo emailem. Kontakty jsou uvedeny na konci tohoto dokumentu.
  1. Krátkodobé pobyty uprostřed týdne jsou v zásadě možné, ale je možné je rezervovat pouze s následující podmínkou: Pokud se vyskytne zájemce o celotýdenní pobyt a závazně pobyt rezervuje alespoň 1 měsíc přede dnem nástupu na krátkodobý pobyt, bude tento celotýdenní pobyt upřednostněn před krátkodobým pobytem.
  2. Víkendové pobyty zasahují do dvou kalendářních (pobytových) týdnů. Je možné je rezervovat pouze s následující podmínkou: pokud se vyskytne zájemce o celotýdenní pobyt pro kterýkoliv z dotčených týdnů a závazně pobyt rezervuje alespoň 1 měsíc přede dnem nástupu na krátkodobý pobyt, bude tento celotýdenní pobyt upřednostněn před krátkodobým pobytem.
 8. Host nesmí umožnit pobyt v chalupě žádné další osobě, která není uvedena v seznamu ubytovaných.
 9. Pobyt začíná vždy mezi 14.00 – 15.00 hod (platí pro týdenní pobyty). Jiný čas příjezdu než standardní je nutno min. 1 den předem domluvit se správcem.
 10. V den příjezdu ještě telefonicky potvrďte správci přibližnou hodinu příjezdu.
 11. Správce chalupy: mobilní telefon 724 861 706, 724 130 906.
 12. Po příjezdu vám bude správcem umožněn vjezd na soukromé venkovní parkoviště.
 13. Za chalupu se ihned po příjezdu skládá doplatek za ubytování + vratná kauce ve výši 2 000 Kč.
 14. Host převezme při příjezdu od správce sadu klíčů – klíč od penzionu, pokoje a dřevníku.
 15. Kauce se vrací v den odjezdu, pokud je chalupa v pořádku předána. Poškozené či ztracené věci hradí ubytované osoby ve výši stanovené dle pokynů majitele chalupy. V případě, že dojde k propadnutí kauce, není nijak dotčeno právo majitele chalupy na plnou náhradu škody, pokud škoda přesahuje hodnotu kauce.
 16. Pokud shledá host jakékoli závady a nedostatky při nástupu, ohlásí je správci ihned, aby mohla být sjednána náprava. Je opravdu nutné jakýkoli problém okamžitě nahlásit správci – jinak hradí poškození host, který byl ubytován jako poslední.
 17. V chalupě se musíte zouvat z venkovní obuvi a používat přezůvky.
 18. V celém prostoru chalupy je přísně zakázáno kouřit mimo vyhrazený prostor.
 19. Ložní prádlo se poskytuje podle počtu nahlášených osob.
 20. Obě kuchyně jsou vybaveny lednicí s mrazákem, varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a vším, co běžně potřebujete k vaření a stolování. Upozorňujeme, že v letním období a v době sucha je nutné šetřit s vodou.
 21. Poškození a špatná manipulace s vybavením, příp. další způsobená škoda bude plně hrazena ubytovaným hostem.
 22. Odpadky se vynášejí do kontejnerů umístěných před penzionem.
 23. Doba odjezdu je stanovena do 10.00 hod. 
 24. Jiný čas odjezdu než standardní je nutno min. 1 den předem domluvit se správcem. Pokud po vašem pobytu následuje další pobyt, není prodloužení doby odjezdu možné z důvodu provádění úklidu před nástupem nových hostů.
 25. Při odjezdu je host povinen zpřístupnit chalupu ke kontrole. Pokud bude shledáno vše v pořádku, vráceny klíče, je mu vrácena kauce v plné výši.
 26. V krbu se topí dřevem, které je připraveno na místě. V obvyklém množství je dřevo k dispozici zdarma.
 27. Přísný zákaz přemísťování nábytku a postelí.
 28. Nabízíme možnost zapůjčení výčepního zařízení za poplatek 700 Kč/týden.
 29. Upozorňujeme na dodržování nočního klidu, a to po 22.00 hodině.
 30. Před odjezdem je host povinen svléknout ložní prádlo, umýt nádobí a použité příslušenství, vynést odpadky, vyklidit lednice a předat objekt v uklizeném stavu jako při přebírání objektu. V opačném případě bude účtován závěrečný úklid ve výši 1 200 Kč.

 

 

 

Penzion HANKA Orličky, Čenkovice, Orlické hory